Dlouhá záruka

Máte v plánu vyměnit stará a omšelá okna na Vašem domě za překrásná, nová a praktická plastová okna? Stavíte si dům a přemýšlíte, která firma je pro Vás ta nejlepší a která by splnila všechny Vámi dané požadavky při výběru a instalaci? Hledáte spolehlivého výrobce a prodejce těchto výrobků? Tak už nehledejte a vyzkoušejte naše služby!

Plastová okna

Tak vyzkoušejte naši společnost Decro Bzenec, spol. s.r.o., dlouholetého zkušeného výrobce, který se na plastová okna specializuje, zabývá se jejich montáží a dokonce se věnuje i výrobě zimních zahrad a dveří! V současnosti zaměstnává tato úspěšná a zavedená společnost asi 150 zaměstnanců, kteří jsou odborníci v tomto oboru!

Sami si vše vyrobíme!

Naše firma má svůj vlastní výrobní areál, ke kterému patří i sklad v Bzenci. Naleznete v něm tu nejmodernější výrobní německou technologii, která je schopna vyrobit denně na 550 oken, což je úžasné číslo! Proto patříme mezi jedničky na českém trhu! Provozovny máme také v Praze, Prostějově a Plzni, další v obchodních sítích! Plastová okna jsou pro nás hračka!

Related Posts

© All Right Reserved